Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatok megjelenési ideje.8....

Sorozatok megjelenési ideje.8.7c? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Már utána olvastam egy pár helyen, de annyit értek, h 4 időzóna van USA-ban, és ez (amit fent írtam) 8 óra (HONNYAN TUDJÁK H REGGEL VAGY ESTE?) a keleti partvonal időzónájában, ami a közép időzónában csak 7 óra. DE MI VAN A TÖBBI 2 IDŐZÓNÁVAL? Ott is eladják uygann azokat a műsorokat, mégsincs megváltoztatva a szám. HOGY IS VAN EZ??

2013. okt. 31. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A főműsoridő este van. Az első szám a keleti part ideje, a "c" central (középidő).


Nyugaton is leadják persze, kb. másfél órával később. Ezért nem tüntetik fel, mert az nem egyenlő már 8/7c idővel. Amikor nyugaton lesz 8 óra, akkor keleten már 10-11 van.


Amúgy érdekes kérdés, valószínűleg a keleti part az elsődleges forrás, hiszen ott kezdik el leadni. Ezért azt tüntetik fel.

2013. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ahhaaa értem! köszönöm szépen, h fényt hoztál a sötétségbe :))
2013. okt. 31. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!