Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki megtudná mondani nekem...

Valaki megtudná mondani nekem hogy jó film-e a Démonok között?

Figyelt kérdés
Azttervezem hogy halloween-kor megnézem de hallottam róla jót is rosszat is és érdeklenehogy valójában milyen érdemes-e megnézni vagy csak időpocsékolás?

2013. okt. 30. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Lerágott csont az egész. Ugyan azok a klisés dolgok vannak benne mint az ilyen témájú filmekben. Megszállás, ágyról lerángatás, gyilkosság a házban ahol élnek, ott ragadt szelleme...stb stb. Én meg sem ijedtem mert tisztában voltam vele hogy ha valahol felkapcsolna egy lámpát az kiég, vagy lekapcsolódik magától és jön a mumus. Ha nincs jobb dolgod, pl buliba menni "hálovínkor" akkor nézd meg. De új dolgot nem hiszem hogy tud mutatni. :)
2013. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Maximálisan egyet kell értenem az előttem szólóval... én a háromnegyedéig bírtam csak nézni ... inkább éreztem horrorparódiának, mind rendes horror filmnek ..
2013. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. okt. 31. 00:42
 4/5 anonim válasza:
rohadt jó film!!!
2013. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, és nem értem azokat akik folyton ócsárolják az ilyen filmeket... ha tudtok jobbat, hát hajrá!
2013. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!