Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami hír a Ao no Exorcist/ké...

Valami hír a Ao no Exorcist/kék ördögűző anime sorozat jövőjéről?

Figyelt kérdés
Amit nagyon megimádtam. És egyszerűen ez volt az első anime amin felháborodtam hogy vége :D Nagyon érdekelne. Annyira érezhető benne a potenciális lehetőség. Bezzeg az ilyenből nem csinálnak több száz részt :'(
2013. okt. 29. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem csinálnak mert nem tudnak. 2 évi mangát kb 15 részbe feldolgoztak, amit utána láttál az 90% filler, ahogyan a botrányosan rossz vége is. Abban igazad van hogy ha Naruto meg a Bleach szintű kliséfeszt több száz részt kapott akkor ez miért nem. Megsúgom egyszerű: mert az ördögűzős vonalat rosszul festi fel. Legalább is szerintem. Abban igazad van hogy van benne lehetőség mint átlag shounen de semmi több, nincs kiemelkedő története, nincs kiemelkedő karija. Pár évvel ezelőtti D.Gray-Man ugyan ezt a témát dolgozza fel csak elvontabban és kegyetlenebben, esetleg nem láttad ajánlom, élvezhető sorozat a cliffhanger ellenére.


Ha meg az Ao no érdekel olvasd a mangáját.

2013. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ebben azért nem értek teljesen egyet, mert pont hogy a karakter fejlődés, ezekbe bújtatott szituációs humor pont hogy ez tetszett meg. az hogy más képpen mutatja be az ördögűzést szerintem nem lenne szabad mérvadónak lenni. Nekem az, hogy gyakorlatilag egy lélegző világot felépítettek, illetve a kialakult szitukban az ottani norma szerinti reakciók egymáshoz a karakterek, ezek azok amit sok sok sok ilyen jellegűben nagyon hiányoltam. És hát az itteni főhös (rin) karakterben, humorban, jellemben és mindenben másban jobba megtudott ragadni mint más ezen stílusú anime "főszereplő" mert emberibb a reakciói!
2013. okt. 29. 21:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Igaz,engem is nagyon megragadott az egész világa.Viszont az előttem szólónak igaza van azzal kapcsolatban,hogy telefillerezték,és kb. .a 19.résztől semmi köze nem volt a mangában látottakhoz.Ráadásul a movie nemrég jött ki.És még annyit,hogy a manga utóbbi néhány fejezete is kissé ellaposodott...és igen,havi 1 fejezetes mangából nem lehet második évadot csinálni,és ha mégis sikerülne valahogy összehozni,azt is bele kell kalkulálni,hogy lesz-e bárminemű köze a mangához,vagy szintén tele lesz fillerezve.Szerintem kár érte,mert nekem is az egyik kedvencem.Talán ha még 1 évet vártak volna az elkészítésével,jobb is lehetne.
2013. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Valóban van benne filler okés. De az a poén hogy amúgy tudnak ők jó filler részeket csinálni, nem egy ilyen "nagy sorozatos" animében már tapasztaltam még ha nem ad hozzá semmi konkrétat a történethez. És valóban, nagyon burgya lett ennek a vége. Remélem azért ezt az alapot nem lesz a feledés áldozata és olyan lesz mint az FMA, hogy megcsinálják majd teljesen manga alapura a részeket. Nem tudom, a sulis ügyes bajos dolgok, vizsgák ect...ect... szal van miből fillerezni ami jó és lehetne. Kihasználni hogy van egy ottvan a küllvilág is mint nagy nagy játszótér. Az a baj hogy olyan sok minden megmagyarázatlan dolog volt benne amiből simán csinálhattak valamit. Az illető aki meg havonta adja ki a manga részeket , remélem felébred és megjön az íráshoz a kedve :D
2013. okt. 30. 22:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ha egy olyat csinálnának esetleg mint az FMA-val az se most lessz szerintem, manga alig pár éves vedd azt hogy az FMA majdnem 10 évig futó manga volt és neki még az első sorozatának is egy elfogadható filler lezárást adtak, annak ellenére hogy a Brotherhood vagyis az eredeti története még így is rongyáveri. Én a Soul Eater-ben reménykedem hogy remakelik és folytatják a story-t (mivel az is 30.rész után filler), mangája nem rég ért véget szóval van rá esély.
2013. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Örülnék neki én is:)

ÉS egyet is értek, egy dologba viszont nem. Azért mert az Aono és a D.Gray-man is ördögűzős témát dolgoz fel, merőben más a kettő. De ez csak az én véleményem. Nekem mindkettő tetszett, bár a D.Gray-man-t jól elbaltázták a végén, és az Aononak se tudom mi az eredeti története, nem láttam, de lehet, hogy beleolvasok a mangába, pont emiatt.

És én ugyan várnám a folytatást, de valószínű, hogy nem lesz. Nem csak ennél van így, de ez van.

2013. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát komolyan szégyellhetik magukat ha egy ilyen alapot hagynak elúszni. Nekem pont hogy a fő karakter és a körül9ötte kialakult szituációk ami nagyon megragadta a figyelmem, és hát a grafikája nagyon ott van. Ez az egyszerre tényleg emberi, és még is démoni. Szerintem ha egy jó író és jó stúdió felkarolná az alapkoncepciót, simán egy mindent elsöprő sorozat is kerekedhet belőle kategóriáján belül.
2013. okt. 31. 14:23
 8/16 anonim ***** válasza:
De nézd D.Gray-nek tény hogy a vége lukas elég durván, igazából ahelyett hogy fillereztek csak félbe hagyták, és bármikor adhatnak neki második évadot. Bár ahogy hallottam a manga mostanában nem jön időben.
2013. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egy biztos. Ha egyszer valamikor a közel vagy távoli jövőben felreppen a hír hogy lesz remake vagy második évad, (mert ugyanis akárhol rákeresek, mindenütt feltüntetik azt hogy season1)rárepülök. Amúgy akik látták a filmet, csak én érzem hogy kicsit más, mármint blődli lett egy picikét? Kis apró nüanszok ugyan de annyira cseszegeti a csőrömet
2013. nov. 5. 23:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Mit vártál egy shounen mozifilmtől?:D
2013. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!