Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek eddig az...

Mi a véleményetek eddig az Odaát 9. évadjáról?

Figyelt kérdés
Nekem sokkal jobban tetszik mint az előző, pl nagyon kíváncsi vagyok mi lesz Sam-el és az angyallal, meg Castiel remélem visszanyeri valahogy az angyaliságát :)

2013. okt. 25. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Engem nagyon a hetedik évadra emlékeztetett,ami nem volt túl jó... az előző évad jobban tetszett :) Leginkább az érdekel mi lesz Castiellel. Kár hogy most már nem angyal és a ballonkabátját is elhagyta ( :( ) de még most is nagyon aranyos.
2013. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon unom az évadot, de már a 7.-8.-at sem szerettem. Önmagát ismétli rendszeresen, nem tudnak jó ellenségeket behozni (hol van már Lucifer, Azazel, vagy hogy megemlítsem a kisebb ellenségeket Ruby, Meg és Lillith?), unalmas hogy akármi új karakter jelenik meg, az biztos hogy valami szemétláda lesz a srácok szempontjából... Nincsenek új konfliktusforrások, mindent ellőttek már régebben. De mivel az első 5 évadot imádtam nyilván nem kaszálom el, csak sajnálom hogy ennyire elnyújtják a történetet.
2013. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen már régen nem az igazi...de én sem tudnám megtenni hogy nem nézem az új részeket :S :D

A legutóbbi részben mondjuk azt nem értettem, hogy a kaszásokat csak azok láthatják akik meghalnak pl Deannek is mikor beszélni akart egyel el kellett hagynia a testét....most meg simán láthatta?

2013. okt. 25. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
98%

A kaszás dolog nekem sem tiszta...

De a 9. évad eddig kellemes meglepetés volt a 7. és a 8. után. A 4-5. évadot nem tudja felülmúlni, azok egyszerűen tökéletesek. Szeretem még azokat a részeket, amikor régebbi szereplőket láthatunk újra.

Remélem a 9. évadban Crowley-t nem teszik el láb alól.

2013. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Sok jót ki lehetne ebből az évadból is hozni, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog megtörténni. Az első 5 évad valóban a legjobb volt. Ha azt vesszük az első évadtól az utolsó 2 teljesen eltér. Megváltozott a sorozat. Én bízom az írókban, de félek, hogy nem lesz már semmi új.

Eddig végül is érdekes, Samben van egy angyal amiről nem tud, Cas ember lett és meg akarják ölni, erre most még Dean sem áll(hat) mellé... Majd meglátjuk mi lesz:)

2013. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülök, hogy a legutóbbi részben benne volt Charlie (a vörös hajú számtech-zseni csaj:)). Illetve amíg van Castiel (és Crowley), és mindenféle angyalok, addig én boldogan nézem. Mondjuk tényleg nem olyan már, mint az elején, de nekem akkor is tetszik, ráadásul vége a Dexternek, így nekem most ez "a sorozat", ezt várom mindig, ezt töltöm le frissen. (A Sherlock is csak jövő januárban jön ki elvileg, úristen, de sokára!)

Sajnálom, hogy Meg-et is kinyírták, már épp megkedveltem... De amúgy milyen laza már, Cass és a kaszás együtt töltötték az éjszakát. És amikor megkérdezte a nőtől, hogy neki jó volt-e... LOL.


Összességében kíváncsian várom az új részeket, remélem jók lesznek és azért sokszor láthatjuk Casst.

2013. nov. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!