Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? Erre emlékszek belőle:

Figyelt kérdés
Pár éve láttam egy horror/thriller filmet, amiből annyira emlékszek, hogy volt egy család, ahol az apa valamiért "beteg" lesz, több ideig fekszik, és amikor az anya visz neki tálcán kaját egyszer, akkor látja az arcán hogy valami gonosz válik belőle vagy valami ilyesmi.... Aztán a garázsban bujkál az anya a fiával együtt az apa elől,mert meg akarja ölni őket, A fiú el tud menekülni asszem egy kocsiba... az anya meg végig nézi,hogy asszem az öccsét a férje megöli, később megfőzi a húsát levesbe, és a férje rá kényszeríti,hogy egyen ő is a húsból ... Kb 2000-2009-es film lehetett

2013. okt. 19. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagyok biztos, de a leírásod kísértetiesen emlékeztet A félelem maga címü horrorsorozat egyik epizódjára.


Egész pontosan a 8. részben volt egy ilyen.

Az epizód címe: Csont és bör


A férj hosszú idöre eltünik a hegyekben, már lemondott a család róla, mikor pár hét vagy hónap múlva egyszer csak hazatér szörnyen lefogyva, betegen. ágyban kell lennie, a feleség meg a gyereke ápolják. Nem emlékszik semmire, azt se tudják, hol volt pontosan, hogy élte túl, csak azt érzik, hogy valami nem stimmel a férfival. Különösen viselkedik. Végül ahogy eröre kap, úgy változik át egyre rosszindulatúbb, gonoszabb karakterré, aki végül a családja életére tör. Kiderül, hogy valami gonosz szellem szállta meg, és igen, kannibállá változik. A fiútestvérét megöli (hogy öccse vagy bátyja, azt már nem tudom, és a feleségét kényszeríti, hogy darabolja fel a testét, s fözzön belöle vacsit. Végül valahogy szembeszállnak, de sajnos a csattanóra nem emlékszem.


Nekem az egyik legfélelmetesebb rész volt. Talán egyre gondolunk.


Ja, és nagyon nehéz leírást találnom az epizódokról. Viszont küldök egy youtube linket. Ez egy interjú a rendezövel, és kimondottan erröl az epizódról. Sok jelenet van a filmböl, ha ez az, akkor szerintem ráismersz.


http://www.youtube.com/watch?v=dCowv35qmB8

2013. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ez az, ezer hála!!! :)
2013. okt. 20. 01:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :-)
2013. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!