Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon jó és félelmetes...

Nagyon jó és félelmetes horror, thriller filmek?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani ilyen filmeket? Nagyon válogatós vagyok filmek terén és ami rossz azt hanyagolom. Szeretem az újabb horror filmeket(2010-2013) de akár lehet kicsit régebbi is mert a Halálos Hallgatás is 2007es és a mai napig a kedvencem.Sorolok párat amit láttam már és amilyenek nem kellenek. Chucky átka,Ideglelés csernobilban,Halálos kitérő 1-5,Hideg csontok,Démoni doboz,Démonok között,Ház az erdő mélyén,Insidious,Sinister,Gonosz halott,Mártírok,Mama,Hírnök 1-2,Kísértetjárás Connecticutban 1-2, ehhez hasonló filmeket tudtok ajánlani? például szeretem mikor az erdőben játszódik a film és ott van 1 ház és abban kísértet van vagy az ilyen elhagyatott házakat ahol szintén kísértetek vannak.De a halálos kitérőhöz hasonló filmeket is írhattok mert szeretem az olyanokat is(Sziklák szeme 1-2 meg van) amilyeneket nem szeretek:Kör,Átok 1-2,Halloween.....,régi horror filmek,feliratos horror filmek....mondtam nagyon válogatós vagyok:) de segítsetek ha tudtok:D
2013. okt. 16. 13:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
direkt írtam h nem szeretem a régi horrorokat!!!!!!!!!!!!!!!:D
2013. okt. 16. 16:56
 12/17 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, azok meg jóindulattal is csak közepes horrorok (kivétel a Ház az erdő mélyén, ami speciel tényleg jó).


De hogy segítsek is:

Ördögűzés Emily Rose üdvéért (2005), A szentély (2010) és ennyi!

2013. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nekem az ilyen filmek jönnek pedig be. köszi azért
2013. okt. 16. 17:44
 14/17 anonim ***** válasza:

* A l'interieur

* Frontiere(s)

2013. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nightmare on the Elm street (rémálom az elm utcában) ez régebbi horror

meg a Ragyogás van még azt viszont lehet h láttad...

2013. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
31%

Bogyó és babóca, Dóra a felfedező.

Én nem mertem aludni 2 napig utána.

2014. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Sok a primitív ember, úgy látom!

Ez az ember egy kérdést tett fel, hogy választ kapjon!

Ha unatkoztok, akkor nyúljatok magatokhoz, úgyis csak az megy...


A Stay Alive és a Sötétség leple elég parás.

2014. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!