Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars című...

Pretty Little Liars című sorozatban ki "A"?

Figyelt kérdés
Még csak a 2. évadnál tartok,online nézem neten,de már nagyon furdal a kíváncsiság,hogy ki ez a bizonyos "A"(esetleg Alison?),Alison él-e(mert a koporsót nem mutatták,hogy ki fekszik benne..és kétlem,hogy meghalt.),ha tényleg meghalt akkor ki ölte meg?Csak olyan válaszoljon aki végig nézte a sorozatot,és előre is köszi.

2013. okt. 15. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ali él de nem ő A, hanem Ezra, a negyedik évadban derül majd ki, nagyon jó lesz, kiderül az is h mi lett Alivel, de nem mondom meg, nézd meg mert úgy sokkal izgibb :D
2013. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezra,? :O nemáár :((
2013. okt. 16. 11:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is alátámasztom, hogy Ezra :) Na és a 2. évad végén kiderül, hogy Mona. Eléggé zavaros a dolog, meglátjuk, mi lesz a végén.
2013. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És egyébként csak 4 évados a sorozat,vagy lesz folytatás is?
2013. okt. 16. 23:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát reméljük még lesz folytatás ..:))
2013. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 IviczK ***** válasza:
Hát állítólag az ötödik évadot most forgatják plusz a hatodik évad is tervben van. Remélem jó hosszú lesz. Az kiderül majd, hogy Ali él-e vagy sem?Vagy majd csak az évad végén?És, ha Ezra A akkor Aria tök ki lesz borulva gondolom. Láttam egy Spoilert a három A segítőről. Az első Mona, a második Toby, a harmadik pedig ezek szerint Ezra. Ch. Ezra... De én szeretem Ezrát:S
2013. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na hát nekem is ez a "problémám",hogy már kezdtem megkedvelni Monát...de ő sem önszántából lett A (legalább is ahogy kivettem a sorozatból),Toby-t meg úgy tudom már régóta tisztázták,de fene tudja..Ezrát meg én is szeretem,és őszintén szólva kicsit csalódott vagyok,hogy olyan karakterek akikről nem is godnolnám..Monának meg Tobynak még lett is volna oka..na de Ezra?!még nem tudom hogy jön képbe Ezra,majd meglátjuk :)
2013. okt. 22. 20:10
 8/13 IviczK ***** válasza:
Amúgy igen, mert Monának mindenképpen volt oka rá, még Tobynak is. Na, de Ezrának?Pff.
2013. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Ezrának is volt rá oka, csak ezt eddig a sorozatban nem közölték :) EGyébként valaki kérdezte, hogy kiderül-e, hogy Ali életben van-e. Aki nem akarja megtudni, az NE OLVASSON TOVÁBB!!!!



******SPOILER*****


Már a 4. évad részeiben is egyre fokozódott a gyanú, hogy Ali életben van, mert a lányok néha látták, de nem tisztán, úgyhogy nem voltak benne biztosak. VIszont az új részben, ami tegnap jött ki, ma pedig fentvolt felirattal, ma először a lányok találkoztak Alival igazából, és beszéltek is, nem sokat, de beszéltek.



*****SPOILER VÉGE*****


:))))

2013. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9es,arra gondolsz mikor pl Hanna kórházban volt,vagy amikor Emilyt húzta ki abból a garázsból,meg amikor Spencernél "túrkált" az újságpapírok között?Mert arra ,ár én is rájöttem,hogy tuti életben van,mert Spencernél nyitva maradt az ajtó és kevesebb volt a gyógyszerből is az asztalon..de nem értem,hogy miért bújkál :( egyébként 3. évad 6. résznél tartok..elég érdekesek a dolgok..
2013. okt. 23. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!