Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert tartjak olyan nagy...

Miert tartjak olyan nagy harcnak és az anime/manga egyik legmeghatározobb pontjának a Naruto vs. Pein harcot?

Figyelt kérdés

Azt értem ,hogy izgalmas volt,és elég hosszan is mutattaák de akkor sem értem,mu benne az olyan fontos.


Az talán,hogy Naruto miatt megtért Nagato(nem azért de elég sok ember megtért/és fog is ezután is Naruto által)



2013. okt. 13. 11:00
 1/4 anonim válasza:
100%
azért fontos mert naruto egy új szintre lép,és nagato, az akatsuki vezére meghal,meg azért is fontos mivel szinte egész konoha megsemmisül,alig marad belőle valami
2013. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyetertek az elottem szoloval.

annyit tennek hozza, hogy ezalatt a harc alatt talalkozik az apjaval eloszor, illetve ekkor tudja meg tole hogy 4. hokage=apu.

2013. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es: Igen, de aztán elszúrták azzal, hogy mindenkinek visszaadta az életét. (Biztos azért, hogy legyen kiknek bosszút állniuk Amagakurén, vagy jót röhögniük a sarokba szorított szerencsétleneken) még annak is, akinek nem lopták el a lelkét. Szóval jó harc, gagyi befejezéssel.
2013. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. okt. 15. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!