Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Még 4 nap és érkezik! Te várod?

Még 4 nap és érkezik! Te várod?

Figyelt kérdés

The walking Dead season 4.! Ki várja? : )

http://www.youtube.com/watch?v=iCGYMOrnncM



2013. okt. 10. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
én , de én még várok rá v 2 honapot, nem birom heti 1x megnézni .. nekem ugy kell megnézmem h egyszerre vagy 5 részt xD, hülyét kapok h heti 1x jön ki... azt kb elmegy az élvezeti értéke is, azt se tudom má mi történt multhéten -.- türelmetlen vagyok xd
2013. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahol jogos amit mondasz.... : D Én a 3. évaddal voltam így, hogy havonta egyszer néztem, de akkor 3-4 részt egymás után : D
2013. okt. 10. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is várom nagyon, de még nem biztos hogy hetiben nézem majd... meglátjuk :)
2013. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első évadot végigszenvedtem, azóta nem is néztem, de nem bántam meg.
2013. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is várom már nagyon, sajnos nekünk nincs olyan csatorna ami adni fogja, úgy hogy várom mikor lesz letölthető....addig pedig hiánycsillapítót szedek. :D
2013. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A harmadik évad elég nagy csalódás volt (ki is rúgták a forgatókönyvírót) az első kettő után de kíváncsian várom a 4-ediket. Ha az se lesz jobb akkor számomra az egész sorozat kasza.
2013. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon...amint lesz felirattal, rákattanok. A 3. évad nagyon bejött, kíváncsi vagyok, mit kezdenek a Kormányzóval.
2013. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én már láttam a 4.évad 1.részét és nagyon jó volt nem tudom hogy fogom kibirni egy hétig :D
2013. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!