Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Értenem kell az F1-hez ha...

Micsinai kérdése:

Értenem kell az F1-hez ha szeretném megnézni a Hajsza a győzelemért című filmet?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki elhívott erre a filmre, viszont én nem vágom a F1 szabályait, csak hogy mennek 60 valahány kört stb...viszont a lány az nagyon vágja ezt a témát, mert szeretni. Vajon ciki-e ez nekem, hogy nem szeretem az F1-et ő meg igen?
2013. okt. 9. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnézheted akkor is, ha nem érted az F1-et. Annyit gondolom tudsz, hogy az elsőnek célba érő autó a nyertes. Ennyi elég a film élvezetéhez. Ez a film mindenkinek szól, az F1 szakértők egyszerűen csak több utalást fedezhetnek fel benne valós dolgokra, mint az átlag.
2013. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nem szükséges, én a barátommal néztem meg, aki fanyalogva szokta nézni velem vasárnaponként a futamokat, de nagyon élvezte a filmet, az eddigi legjobb mozis élményének nevezte. ;)
2013. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszi :))
2013. okt. 10. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!