Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem sorozatokat...

Tudnátok nekem sorozatokat mondani? 12/L

Figyelt kérdés
Nem szeretem a horror történeteket,ha lehet ne legyen bene káromkodás. Előre is köszönöm a válaszokat !

2013. okt. 5. 18:25
 1/5 anonim válasza:
"Kínos!?"
2013. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért éppen Alaszka
2013. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1,2,3,4....

3,6,12,24,48...

1,1,2,3,5,8....

2013. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18:47 érthetőben ?
2013. okt. 5. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

18:47 nagyon vicces kedvében volt, és írt neked sorozatokat. (számsorozatokat)

Olyat elég nehéz mondani, amiben nem káromkodnak, legfeljebb a kimondottan gyereksorozatokban nem. Szerintem amúgy nézhetnél olyanokat is, pl. Hannah Montana, H2O stb. Én 16 éves vagyok, azért nézek sorozatokat, mert egy rendes filmre nincs időm, egy sorozat meg csak 20-50 perc. Általában én elég horrorosat, orvososat meg hasonlókat nézek (Dexter, Grace klinika stb.) de a múltkor már nem volt mit nézzek, és unalmamba letöltöttem a H2O-t, tulajdonképpen én sem tudom minek. Aztán elkezdtem nézni, és egész érdekes lett így az elejétől nézve, végignéztem 3 évadot.

Amúgy ennyi idősen, mint te, én a Rex felügyelőt néztem, nagyon szeretem, a kutyákat. Utána meg a Jóbarátokat, de arra már nem igazán emlékszek, nem tudom, volt-e benne káromkodás.

2013. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!