Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem 18-as a gyilkos...

Miért nem 18-as a gyilkos elmék a cool tv-n?

Figyelt kérdés
cool tv-n miért 12-es karika van a Gyilkos elméknél, és rtl-en miért 18-as? köszii
2013. okt. 1. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán mert így leadhatják főműsoridőben? Csak tippelek.

Ez viszont következményeket vonhat maga után. Az RTL-t is perelték rendesen a Maunika show miatt, ugyanis az illetékesek szerint minimum 16-os műsornak kellett volna lennie.

2013. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
FreddyD-nek van is erről egy videója, amivel tökéletesen egyet is értek, már én is többször rácsodálkoztam ilyenekre.
2013. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt az, amit az első mond, másrészt mert gondolom megnyírbálják, kivágják a keményebbnek vélt jeleneteket.
2013. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre,hogy részenként változik.(RTL Klub) 2010-ben láttam utoljára,amikor 2részt adtak egymás után. Az 1. 12 karikás volt,míg a következő néha 18 is. A Cool-on nem tudom.
2013. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én pont azt nézem a cool-on a tv-ben! Tetszik a sorozat, főleg azért mert érdekelnek a pszihológiai dolgok! Mellesleg tanulságos is lehet, miből ismerhetsz meg egy gyilkost, vagy pl egy pszihopatát, szociopatát stb. Más szemszögből megtanulhatod hogy legyél a leghatákonyabb sorozatgyilkos! :D
2013. okt. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt a vágások miatt, másrészt azért, mert a Cool TV kábeles adó és más szabályozás vonatkozik rá. A múltkor pl. délután 5-től ment a Törvényre törve a hasonló kategóriába eső (amúgy szintén RTL-leánycsatorna Film+-on), ami mint tudjuk nem éppen gyerekfilm.
2013. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ó, köszönöm :)
2013. okt. 2. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon értem a dolgot, de lehet abban valami, hogy kivágnak részeket, mondjuk a hullát, mert azon kívül csúnyán sem nagyon beszélnek, meg annyira nem durva (csak mondom a hullák, meg a gyilkolgatások), de a Coolon éjféltől leadják ugyanazt a részt szóval tényleg nem tudom ez hogyan működik.
2014. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Cool más médiahatósághoz tartozik - az RTL Klubon kívül az összes RTL-es csatornával együtt. Régen Romániához tartoztak, most Luxemburghoz tartoznak.

A Gyilkos elmék a kora esti időpontban cenzúrázva kerül adásba. De én így sem tartom korrektnek, hogy az RTL-en látható 18+ vetítés ellenére itt folyamatosan 12-es. Ráadásul nem is hozzánk tartoznak és fél év óta mégis a magyar karikákat használják. Úgyhogy a Cool abszolút nem jól cselekszik.

2015. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!