Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az inuyasha című animében...

Az inuyasha című animében inuyasha és kagome összejönnek majd a végén vagy sem? Lesz köztük szerelem a sorozat végén vagy közben?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelem van, de hogy ténylegesen összejönnek-e a végén azt még nem tudom. Most tartok a 60. résznél kb, de nagyon meglepne ha semmi konkrét ne lenne a végére.
2013. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 B2kgirl ***** válasza:
Igen, együtt vannak a végén.
2013. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere...Ha Kikiyoval lett volna a vegen,akkor kihajitottam volna a gepet az ablakomon :)
2013. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem tudom hogy tudja azt a rinyagép Kagomet elviselni. Ha engem kérdeztek Miroku jobban járt :P
2013. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
utolso valaszolo szerintem Kagome nagyon is aranyos es vicces,vegul is arra is kell gondolni hogy a jelenbol tert vissza a multba es azert szerintem mindenki egy kicsit meglepodne es szerintem Kagomenak ilyen az alaptermeszete es Sangonak mas es ne felejtsuk el Sangoval mi is tortent amiatt csendesebb lett
2013. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!