Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amikor Terrence Hill Az ördög...

Amikor Terrence Hill Az ördög jobb és bal keze c. filben úgy lovagol, hogy ott van mögötte az a háttámla, azt hogí lehet megcsinálni, (nagyon kényelmesnek tűnik)?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 28. 17:34
 1/2 A kérdező kommentje:
*hogy
2013. szept. 28. 17:36
 2/2 anonim válasza:

Hát két 1.5 m botot a végénél össze kötsz úgy hogy egy V alakot formáljanak a derekad magasságában egy 0.5 m-es botot rá helyezel a a V forma szét fel nyíló részére, majd jó erősen oda kötöd a bot végeit a szárakra.

Így most már egy nagy A formád van. A nagy A forma alsó szárait rá helyezed a nyeregre és erősen rá kötözöd a nyereg azon részére ahova a lábadat dugod be amikor fel szállsz. Majd egy 1m-es botot neki támasztasz a nagy A forma csúcsának (lénygében támasztékot csinálsz) újfent erősen oda kötöd miután be állítottad az optimális dőlési szöget. a támaszték azon végét ami ló farába vagy derekába támaszkodik nem árt valami rongyba vagy szivacsba csavarni hogy ne sértse fel a ló testét!

Nagyából ennyi remélem tudtam segíteni. EZ AZ EGÉSZ A FANTÁZIÁMON ALAPÚLL SOHA ÉLETEMBEN NEM CSINÁLTAM ILYET ÉS NEM IS LÁTTAM HOGY VALAKI CSINÁLNA!!!

2013. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!