Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az alábbi film címe? (tovább)

Mi az alábbi film címe? (tovább)

Figyelt kérdés

A filmet szerintem a '80-as vagy a '90-es években forgatták és egy szellemi fogyatékos férfiról szól. Egy jelenetet megpróbálok emlékezetből felidézni.

Van a fiúnak egy ápolónője (vagy valami ilyesmi) és egyszer megkérdezi, miután meglátja a nőt öltözködés közben, hogy tetszik-e, amit látott, majd le is fekszenek egymással. A srác elég zavarban van utána, de a lány azzal nyugtatja, hogy ez természetes (mármint a nemi élet) és ezután a férfi azt kérdezi "Mikor lesz újra természet?"



2013. szept. 28. 11:50
 1/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Nekem egy film jut eszembe, a Virágot Algernonnak, volt Charly címmel is, de nem abban az időben forgatták...
2013. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos nem ez a film... Nem ilyen jóképű csávó a főszereplő, hanem inkább olyasmi, mint Randy a My Name is Earl-ből [link]

Az is lehet, hogy a férfi nem kimondottan szellemi fogyatékos (PC ez egyáltalán?), hanem autista. Egyáltalán nincs kizárva, hogy hetvenes évek, de biztosan nem 2000 utáni.

További infó, hogy kisvárosi vagy falusi miliőben játszódik a film.

Egyébként köszi a tippet!

2013. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia, ezek a filmek jutottak eszembe:Esőember, Nevem Sam, Adam, My name is Khan, Snow Cake, Ben x, Chocolate.

Hirtelen ezek ugrottak be, de majd pörgetem az agyam és írok:)

2013. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a további tippeket is, de ezek túlságosan új filmek... Még annyit tudok hozzáteni, hogy valószínűleg a Film+-on vagy a Hallmark-on láttam kb. 2008-2010 magasságában.
2013. dec. 30. 21:34
 5/5 anonim válasza:
Forrest gump esetleg.
2014. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!