Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan nézhetném meg a Jóban...

Hogyan nézhetném meg a Jóban Rosszban részeit a legelső résztől?

Figyelt kérdés
Fogalmam nincs és annyira kíváncsi vagyok rá mert már elfelejtetem mi volt régen és az elejét nem is teljesen éztem meg akkor még kicsike voltam és nem emlékszem mi volt! KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!
2013. szept. 26. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen oldal, megosztó a sorozat jellege, ideje és népszerűsége miatt sem. A hivatalos amelyre felkerül és ingyen nézhető, kb. az 500. résztől érhető csak el.
2013. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi a segítséget!! el tudnád nekem küldeni a linkjét melyik az az oldal mert én nem találtam az 500. részt sem sőt még a 800. at meg az 1000.-et sem teljesen csak részleteket találtam belőlle ilyen 2-3 perceket ha el tudnád küldeni az nagy segítség lenne
2013. okt. 10. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

A tv2 honlapján van fent, a műsorok listájából elérhető.


[link]

2013. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!