Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ennek a mesének a...

Mi volt ennek a mesének a címe? :D

Figyelt kérdés

Nem sokra emlékszem sajnos ... De 3 szörny volt benne (nem ők voltak a főszereplők ) egy barlangban laktak és mindig a levesükbe vakarták a korpát a fejükről .. :D Meg a barlangfaláról ették a rágót :D

Tudom ez nem sok információ de ha valaki tudna segíteni azt meg köszönném ! :D


2013. szept. 25. 21:52
 1/3 anonim válasza:
nézd... nem hiszem hogy van ilyen mese. Gondold végig. Csak allmottad es felebrettel es azt hitted hogy lattal ilyet. de senkinek nincs ilyen beteg elméje. :D
2013. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben egyáltalán nem vagyok biztos, és a guglizás sem eredményezett sokat, de volt egy rém gagyi rajzfilm, ami három medvéről szólt. Abban volt három barlanglakó csóró szörny is, akik mindig szarságokat voltak kénytelenek enni.


Adták itt a Minimaxon, de a magyar címét nem tudom... "A három medve" vagy annak valamely variánsa.

2013. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó !


Nem rég keresgéltem az interneten és véletlenül találtam rá a mesére .. Jól emlékeztél az volt a címe hogy A három maci :) És igen a minimaxon adták sokáig :)

2014. febr. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!