Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » RUSH autóversenyzős filmet...

RUSH autóversenyzős filmet látta már valaki? Le lehet valahonnan már tölteni? Akár kameraminőségben?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ÉDes lelkem, a mozikban október 4.-én jelenik meg. Tehát még kameraminőségben sem létezik. DVD minőségben pedig kell majd pár hónap... Én is alig várom, hidd el... De ez van :)
2013. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Október 4? Hol? Magyarországon szeptember 12-e óta megy moziban! Talán az F1 2013 játék kiadásának dátumával kevered, azt adják ki okt. 4-én.


Tegnap néztem meg és... wow, fantasztikus film! imádtam. Nem tudom, van-e kamerás, de nem hinném, direkt kerestem, de nem találtam. Amúgy meg egy kamerás, rossz kép és hangminőségű verzió nem adná vissza azt az élményt. Várom nagyon a DVD kiadást, meg fogom még párszor nézni. Ha még teheted, nézd meg moziban, megéri, és nem drága!

2013. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, tényleg kevertem. De a lényeg, hogy nincs kamerás verziója, és tényleg megéri moziban megnézni.
2013. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3.

Sosem tudhatod, hogy azóta már ki vette fel kamerával moziban és még felirat sem kell hozzá, mert Magyar szinkronos.

2013. szept. 26. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, találtam és le is töltöttem kamerás verziót, szóval úgy néz ki, már van. És tényleg az is, aminek mondják, szóval nem kamu, torrenten fent van eredeti szinkronnal. Viszont a kép és hangminőség borzalmas, konkrétan a beszédhangot alig lehet érteni. Moziban láttam, megnézném még egyszer, de ez a kamerás verzió éppen csak nézhető...
2013. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!