Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi valaki a Revoluition...

Nézi valaki a Revoluition című sorozatot?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Meg éri elkezdeni?
2013. szept. 21. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én végignéztem az 1. évadot, ami volt az RTL-n. Azt hittem jobb lesz. Az alapsztori tetszett, miszerint eltűnt az áram a Földről és úgy próbálnak meg boldoguli az emberek. De mikor megtudtam,h miért ment el az áram, akkor azt reagáltam rá,h: "Ó,hogy baasznátok meg!" Szal én nagyon csalódtam benne, de megfogom nézni a folytatást, mert nem szeretek dolgokat abbahagyni. Időtöltésnek elmegy.
2013. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezek szerint inkább "csak" időtöltés mintsem szórakozás. Szereplők jók voltak? Szerelmi szál gondolom van benne...
2013. szept. 21. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt néhány szerelmi szál. A főszereplő csaj kb olyan kategória, mint az Alkonyatos csaj, szal arckifejezése mindig ugyanaz... De egy másik főszereplő, a nagybátjya az sztem elég jól alakít(ott). Ami nekem nagyon nem tetszett az ahogy írtam az áramszünet oka, nem mondom el,h mi mert ha mégis megnéznéd akk nem lenne meglepetés. Am annyira nem szörnyű az oka, de én egyáltalán nem erre vártam. Meg vanna benne tipikus, kisebb akciófilmekben látott idegesítő dolgok, pl. egy katona az egyik pillanatban még mindenkit lelő 1-1 lövéssel, a következőben már közvetlen közelről mellé lő a főszereplőnek -.- Vannak benne fordulatok meg 1-2 izgalmasabb rész, szal ha úgyy vesszük lehet rajta szórakozni -egy bizonyos mértékben. De hát ízlések és pofonok, nekem pl a sokak által emlegetett Spartacus vér és homok sorozat se tetszik.
2013. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!