Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Devecseri Tamás kérdése:

Nektek mi a véleményetek a Hajsza a Győzelemért c. filmről?

Figyelt kérdés
nemrég néztem meg és szerintem marha jó volt látványos,drámai,akciódús és ráadásul nagy forma1 rajongó vagyok. De kiváncsi lennék másnak a véleményére is.
2013. szept. 20. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon jó volt, egyik legnagyobb mozis élményem, pedig lány vagyok és semmi közöm a Forma 1-hez.
2013. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindenféleképpen az év legjobb filmje, sportfilmek tekintetében, pedig mindenidők egyik legjobbja. Minden tökéletesen a helyén van, kiváló rendezés, rendkívül tehetséges színészek, szépen megformált karakterek és jellemfejlődés egy izgalmas alaptörténet, amiből egy hibátlan forgatókönyv lett, csodálatos zenével. Csak ajánlani tudom mindenkinek még azoknak is maradandó filmes élményt nyújt akik nem különösebben vagy egyáltalán nem járatosak a Forma-1-ben.
2013. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Életrajzi filmként kiváló; nem csak Lauda és Hunt, hanem a mellékszereplők karakterei is nagyon eltaláltak, valósághűek, és tehetséges színészek nagyszerű alakításokkal jelenítik meg őket.

Viszont a Forma-1-ről, de még a '76-os évadról sem lehet sokat megtudni belőle. A sport rész csak látványosnak szánt, de sajnos kirívóan CGI-s jelenetek sora.

2022. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!