Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Dexter...

Mi a véleményetek a Dexter utolsó évadáról?

Figyelt kérdés
Szerintem borzalmas.

2013. szept. 20. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos borzalmas igen.... nagyon sajnálom, hogy pont az utolsó évadot kellett ennyire elrontaniuk... így már nem is bánom, hogy vége lesz. Pedig tavaly még nem így gondoltam... sajnáltam, hogy vége lesz, tényleg nagy kedvencem volt már 2006 óta ez a sorozat. Hát ez megváltozott. :(

Minek kellett behozni a felesleges szálakat, jobban ki kellett volna bontani és előbb be kellett volna hozni Saxon-t, szerintem zseniálisan játszik a csávó.

Hát ez van... már csak egy rész. Azért a végére kíváncsi leszek, de hiányozni nem fog.

2013. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A Saxon-t játszó színész szerintem is jól játszik , csak épp a szerepe rossz.


Kíváncsi lennék hány embert érdekel Masuka lánya, meg Angel húgának szenvedése.

2013. szept. 20. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
nem valami jó.... az utolsó résznek láttam a trailerét és még reménykedek :) eddig az évad kb. 4/10
2013. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekesre sikerült.Nem volt valami eseménydús egészen az utolsó előtti részig.

Masuka(remélem így írják) lánya pedig azt hittem azért került be a képbe,mert valami nagy szerepe lesz.Még van egy rész,amiben kibontakozhat ebből a mellékszálból valami,de kétlem...


Összességében szerintem ezt az évadot jobban átgondolhatták volna,mert maga a sztori jó,csak máshogy kellett volna tálalni.

Ez persze csak az én véleményem

2013. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 psychojoker válasza:

Szerintem kritikán aluli


Az karaktereket szó szerint lenullázták.

Hannah bujkál, de úgy mint egy 5 éves. Keresik, de vígan főzőcskézik, eszébe nem jut valahogy külsőleg megváltozni.


Dexter sorra követi el a hibákat, teljesen logikátlan az egész. Meg az mi már hogy azt a Saxon-t adja át a rendőrségnek aki megölte Vogel-t, tud róla mindent és még a családját is megfenyegette... rettenetes.


Batista se egy IQ harcos, az évad elején ott turkál Maria(ex felesége) cuccai között, de egy picit se tartja furának hogy már ő a második ember aki meg gyanúsítja Dextert és rejtélyes módon meghal... Azon se lepődnék meg ha találna egy olyan lemezt amire az van írva hogy "Dexter sorozatgyilkos képzése"(ne felejtsük el Vogel felvételeit) szimplán megfogná és kidobná mondván hogy biztos hülyeség...


A fő gonoszról meg ne is beszéljünk... egy elhagyatott helyen tartja a laptopját, ami nem hogy lekódolva nincs, de tele van olyan videókkal, amin gyilkol. BRAVÓ. Ülj le, egyes!

Az egész sorozat varázsa elveszett nálam.. régen hulla fáradtan is megnéztem mihelyst meglett rá a felirat mindegy hány óra volt és mikor keltem másnap. Ennél az epizódnál megmondom őszintén kedden már volt felirat, de pénteken sikerült megnéznem úgy hogy kb. háromszor megálltam vele. A negyedik évad óta hullámzik az egész, de ez az évad amit most kaptunk... a leggyengébb az összes közül és SOROZATZÁRÓ ÉVADRÓL BESZÉLÜNK.


Kicsit hosszú lett bocsi :)

2013. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!