Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Beengednek moziba?

Beengednek moziba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pénteken megyünk megnézni a Démonok Között c. filmet, már lefoglaltam rá jegyeket. 13, 14 és tesóm meg a barátnője ők 16 évesek, így mennénk. Ugye 16 karikás a film, de én úgy tudom, hogy az csak ajánlás. Beengednek szerintetek? Én fogom átvenni a jegyeket. (14)

Ja, és még valami. Nekem ez volt az első online mozijegyfoglalásom. Kaptam egy foglalási számot is, és most akkor mit kezdjek vele? Oda megyek a pénztárhoz mondom, hogy 4 főre van foglalásom, és mondjam a film címét is, hogy mire foglaltam?:D Bocsi, tényleg fogalmam sincs erről :D Valaki írja le légyszíves. :)


(Nem kellenek az olyan kommentek, hogy minek járunk ilyen 16-os filmekre amikor a tojáshéj még a se**ünkön van.(Mert ugye saját felelősségünkre megyünk be..) És nem azért megyünk el mert, hogy ez mennyire menő lesz, hogy 13-4 évesen bemegyünk a 16-os horrora, hanem azért mert érdekel a film és imádjuk a horrot. ennyi. :)



2013. szept. 18. 14:58
 1/2 Rank válasza:

Csak oda kell menned, mondanod a nevet amire foglaltál vagy a számot, amit kaptál, fizetned, és kész. :)

Valószínűleg beengednek, de akár a tesód is átveheti helyetted.

2013. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösziszépen:)
2013. szept. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!