Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen szinkrozinalt animeket...

Milyen szinkrozinalt animeket ismertek? Es hany reszesek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 02:34
 1/4 Nirata ***** válasza:

Fullmetal alchemist (53 azt hiszem)

Fullmetal alchemist brotherhood (ez másfajta feldolgozás. a mangát követi, és szerintem ez a jobb. 64 részes ha jól emlékszem)

Naruto (220 részes, de kb a 140-től filler)

Vampire knight (mind két évada 13 részes)

2013. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én kedvenceim:

1. Naruto shippuuden (330 részes perpillanat de hetente +1 rész viszont feliratos)

2. Bleach 366részes kb de majd még folytatják 167. részig szinkronozállt

3. Hellsing 13rész

4. hellsing ultimate ova 10.rész (de 50percesek) viszont ezis feliratos

5. Naruto 220részes

6. D-graymen ez asszem 117r=szes de nem vagyok benne biztos kb 60-70. részig szinkronizállt

7. fullmetal alchemist 51 rész

8. fullmetal alchemist testvériség 64 részes

asszem ennyi. ha jut még eszembe írok :) én az elsö 4et ajánlom mindenképp de ha shippuudenbe belekezdesz akkor elötte a sima narutot mindenképp hogy értsd is :) ;) jo szorakozást

2013. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kaleido Star(51)

Dragon ball Gt(64)

Trigun(26)

Cowboy Bebop(26)

Bújj Bújj Szellem(20)

Death Note(37)

Yu Yu Hakusho(112)

2013. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Narutoból az összes részt láttam, a shippudenben is folyamatosan követem az új részeket :D (angol felirattal mert a magyart nem szeretem :/ )

Tudnátok valami website-t ot linkelni ahol magyarul tudom ezeket nézni? (Lehetőleg ne indavideó-t mert az nem megy a gépemen (külföldről vagyok))

2013. szept. 19. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!