Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem romantikus...

Tudnátok nekem romantikus filmeket mondani?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Elfújta a szél, When Harry Meet Sally, Aranyoskám, Aludj csak, én álmodom, Diploma előtt, Lesz ez még gy se, Szökőhév, 500 nap (nyár) - atipikus mű -, Van, aki forrón szereti...


Jó szórakozást!

2013. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Emberek ***** válasza:
igazából szerelem, szerelem és pofonok, egy csók és más minden, leckék szerelemből, how to fall in love, kutyátlanok kíméljenek, rómeó és júlia, szerelmünk lapjai, velem vagy nélküled
2013. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Utolsó dal, szerelmünk lapjai, változó szerelem, egy különc srác feljegyzései, levelek Júliának, Szerencse csillag ( igazából az összes Nicholas Sparks filmet ajánlom, mindegyik romantikus és nagyon nagyon jó!!) Most jó , Hallgass a szívedre, 500 nap nyárban, PS: I love you, felhők fölött 3 méterrel, emlékezz rám, Keith, Fogadom, a nagy gatsby :))
2013. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vér és Csokoládé (kicsit drámai is)
2013. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi!:)
2013. szept. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!