Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek az ázsiai...

Mi a címe ennek az ázsiai filmnek? A többit lent:

Figyelt kérdés

Már nagyon régen láttam, még nem lehettem 10 éves, és csak alig emlékszem rá. Azt hiszem, kínai filmvolt, és egy szerelmes párról szólt, akik fiatalon (20 év körül) el lettek szakítva egymástól, de kötöttek valami keleti hókuszpókusz szerződést, így nemtudom hány évente az álmaikban találkozhattak egymással, de mivel csak egymás régi, fiatal alakjára emlékezhettek, ezért az álmaikban is ugyanolyan fiatalnak látták magukat. Többnyire ez maradt meg a filmből, meg az, hogy a lány valami nemes úrhoz került, a fiúból pedig valami hadvezér, és pont azon az éjjelen, amikor találkozhatott volna a lánnyal álom formájában, kellett vezetnie egy sereget valahová, ezért egy mozgó hintóban próbált aludni menetelés közben, és a katonái zúgolódtak, hogy milyen lusta hadvezérük van nekik.


Tudom, nincs sok esély rá, hogy megtudom a címét, mert az ázsiai filmek nem túl felkapottak a magyarok körében, de reménykedem.



2013. szept. 14. 22:20
 1/6 anonim válasza:
De jól hangzik! Én is kíváncsi lennék a címére!
2013. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
basszus!ezt én is láttam,de már nem emlékszem rá. :/ volt benne valami varázsló,aki a csajt szolgájává fogadta.a fiút pedig valami vándorcirkusz.. :S és egy forrásnál találkoztak :D de szerintem nem ázsiai film volt :o
2013. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy úgy, a varázslófélére is emlékszem, akinél a csaj gyakorlatilag rab volt. A vándorcirkuszra már nem, de a forrásra igen. Amúgy nemtudom, nekem úgy rémlik, hogy ázsiai volt, de tényleg már nagyon rég láttam, szóval nem vagyok biztos benne.
2013. szept. 16. 13:07
 4/6 anonim válasza:
Ha megtudod valahonnan, írd már ki légyszi, engem is érdekel.:) Köszi.:)
2013. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre én is emlékszem,de már fogalmam sincs mi volt a címe.De megpróbálok rákeresni.
2013. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha megtalálom ,természetesen kiteszem, de egyelőre még én sem akadtam rá. Pedig nagyon jó volna újra megnézni.
2013. okt. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!