Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha lefoglalok 1 helyet online...

Ha lefoglalok 1 helyet online egy mozifilmre, de nem megyek el, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 18:02
 1/8 anonim válasza:

Semmi, mert fél órával hamarabb át kell venni.

Ha nem akkor odaadják másnak!

2013. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi, fél órával a kezdés előtt törlődik a foglalásod, és akkor eladják másnak a jegyet.
2013. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2013. szept. 14. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Kutyákkal fognak kerestetni, ha zsebből nem perkálod le a jegy árát rád uszítják, és felveszik videóra. A videót ezek után elrettentésül lejátsszák vetítések előtt. Az, hogy eddig még nem láttál ilyet az jelenti, hogy nem merte senki megkockáztatni, de ez egy íratlan szabály. Mindenki tudja! Az első kettő csak azért biztat a mozik megcsúfolására, mert még sose láttak ilyet, és már kíváncsiak erre. Bizony.
2013. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hülyeségeidet tartsd meg magadnak. -.-
2013. szept. 15. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lennék a haverod :) Viccelni se lehet (tudom, tudom, neked nem volt vicces :D Én jót nevettem :D)
2013. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem a tiéd :D
2013. szept. 15. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet azok vagyunk, csak így nem tudjuk. Honnan tudod, hogy nem a legjobb barátod/barátnőd ír? :D Amúgy értem miért nem lennél a haverom :) nehezen jönnél ki velem, mikor értetlenkedsz 1-1 viccen. Vagy csak begurulsz miatta. Bonyolult. Inkább "szakítok" veled, bocsi :D
2013. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!