Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok filmeket, amelyek a...

Tudtok filmeket, amelyek a szervkereskedelemről szólnak?

Figyelt kérdés
A donort, iletve a Végzetes kitérőt már ismerem.

2013. szept. 8. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A Grimm sorozat 1. évad 10. része.. tudom nem pont ilyenre gondoltál és épp most néztem..:)
2013. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de épp most néztem * :)
2013. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bármi jöhet, akár ez is. :) Leírnád röviden miről is szól, ha nem nagy gond? :)
2013. szept. 8. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Éppenséggel a párom nézi, egy misztikus sorozat, bemásolom a rövid tartalmát. Én nem nagyon szeretem az ilyen természetfeletti sorozatokat, de eddig amelyik részt megnéztem, az tetszett valamiért..:) A fent említett is..:)


Nick Burkhardt gyilkossági nyomozó, aki egy erdőben elkövetett sorozatgyilkosságok után kutat, miközben lépten-nyomon farkasemberekre bukkan. Majd rövidesen az is világossá válik számára, hogy ő a híres-nevezetes meseírók leszármazottja, ezért elhatározza, hogy ettől a perctől kezdve annak szenteli az életét és a hivatását, hogy természetfeletti lényekre vadászik...


Ebből mondjuk nem derül ki maga a sorozat. És ha ezt én olvasnám bizony nem kezdenék bele. De saját szavaimmal egy gyilkossági ügyekkel foglalkozó sorozat, amiben van misztikus elem. Ajánlom, rengetegen nézik egyébként.

2013. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hű, lehet, hogy belenézek, aztán majd meglátjuk milyen lesz. :D
2013. szept. 8. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne engedj el!
2013. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nip/tuck 4. évad
2014. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!