Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

A film arról szólt, hogy élt egy cigány kislány, aki olyan 11-12 éves lehetett, ő főzött, mosott az édesapjára és a bátyjára, mindemellett iskolába is járt. A gyerekek azonban kiközösítették és utálták.

A tanítónénivel volt egy beszélgetésük. A tanítónéni szídta és mondta, hogy sokan panaszkodnak rá az osztályból és ha megfürödne, megfésülködne, akkor befogadnák.

Mire a kislány elsírta magát és azt mondta Tanító néni, engem nem azért utálnak, mert nem mosakodom, azért utálnak, mert cigány vagyok! mert cigány vagyok!


magyarul beszélő, olyan régebbi film lehetett..

Mi lehet a címe? Talán a Dunán láttam vagy az m2-n nagyon régen



2013. szept. 4. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlít az Utolsó padban című könyvre, van filmváltozata, lehet, hogy azt láttad.
2013. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves válaszoló, igen, erre gondoltam! :)
2013. szept. 4. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

tegnap 22:34

Ez szép volt!

Mindig örömmel tölt el, ha látom, hogy valaki ismeri a magyar filmek értékeit.

2013. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3. Most mondjam azt, hogy nem láttam a filmet, mert olyat a legritkább esetben nézek meg, amit korábban olvastam.:D A könyv egyébként szintén jó, érdemes elolvasni.


Kérdező: Örülök, hogy segíthettem.:)

2013. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!