Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » William Burleigh-nek hány...

William Burleigh-nek hány filmje készült?

Figyelt kérdés

Mert utánaolvastam és 3 filmet találtam és 1 sorozatot amiben szerepelt.

Most viszont találtam ezt az oldalt ahol meg teljesen mást írnak:

[link]


Most akkor hány filmje van?


Léci normális és értelmes válaszokat!!!



2013. szept. 4. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Mind az Imdb-n, mind az általad megosztott HVG-s linken korrekt adatok szerepelnek. A HVG cikke ezt írja:


"William Burleigh, Boka alakítója a Pál utcai fiúk előtt öt filmben és tévésorozatban szerepelt, azután 1969-ben mellékszereplőként még felbukkant egy brit filmben. És ezzel az ő filmes karrierje is megszakadt, "


Tehát ÖSSZESEN 5 filmben és sorozatban "A Pál utcai fiúk" előtt, és egy filmben utána.


Az Imdb adatlapján ezt részletezik is:

[link]


Sorozatok:

-Love story (1965)

-Jennings (1966)

-Horizon (1966)

-The Golden age (1967)

Filmek:

-The Christmas tree (1966)

-Forró milliók (Ezt nem számolták bele a HVG-nél, mert hivatalosan nem került ki a színész neve a stáblistára)(1968)

-A Pál utcai fiúk (1969)

-Run a Crooked Mile (1969)


A válasz tehát, hogy összesen 3+1=4 filmben, és 4 sorozatban kapott kisebb, nagyobb szerepet.


Dante

2013. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, most már értem. Nagyon köszi!
2013. szept. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!