Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Walking Dead egy jó sorozat?

Dédapád kérdése:

A Walking Dead egy jó sorozat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
volt az első esetleg még a második évadban
2013. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,az.
2013. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első két évad nagyon jó volt szerintem, a harmadikat meg inkább meg se említsük :D Na majd meglátjuk milyen lesz a negyedik, ha olyan lesz mint a harmadik akkor részemről vége a sorozatnak.
2013. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első évad jó (az sem "húdeki***ottjó", de mondjuk 10/7), második évadban volt 2-3 jó (inkább jobb) rész, 3. évadnak az első része jó rész volt, a többi részbe pár perc jó részt lehetett csak találni.


Szóval nem egy zseniális, kihagyhatatlan sorozat, millió jobb sorozat van nála jelenleg is a tv-ben, de egynek éppenséggel nem rossz, van benne pár jó jelenet, bár én már elég sokszor gondolkoztam, hogy kaszálom.

2013. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előttem lévővel értek egyet én is. Az alaptéma nagyon érdekes, de ennyi elrontott karaktert egy halomban én még nem láttam mint itt. A hangulata is elszállt a sorozatnak, én kaszáltam a 3. évad 2.-3. része körül. Nézz bele, de ha van más dolgod, pl tetrisezni akkor inkább azt ajánlom.
2013. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem az első évadot és nagyon kíváncsi lettem :D Majd meglátjuk mi sül ki.
2013. szept. 3. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Első évad nem rossz, mivel csak 6 részes, 6 részen keresztül nem nehéz tartani a színvonalat. Meg azért addig mégis újak a karakterek, a sztori meg minden. De amikor már unod a karaktereket, a Barátok Közt szintű párbeszédeket és drámákat meg mindent akkor kevésbé fog tetszeni.
2013. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!