Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki el tudná magyarázni a...

Valaki el tudná magyarázni a Mackótestvér c. filmnek a történetét (közepesen) részletesen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 17:04
 1/4 anonim válasza:
86%
A jégkorszak végén járunk, 10000 évvel ezelőtt, valahol a Csendes-óceán északnyugati partján. Megismerkedünk három fiútestvérrel, a törzs varázserejű bölcsével és persze néhány medvével. A lélegzetellálítóan izgalmas mesében egy Kenai nevű fiatalember hihetetlen kalandjait követhetjük nyomon, aki miután sikeresen megküzd egy számára gyűlöletes lénnyel, a medvével, maga is medvévé változik. Új helyzetében Kenai másnak kezdi el látni a világot. Elindul felkutatni elvesztett bátyját, Sitkát, és eközben próbára teszi a türelmét egy féleszű jávorszarvaspár, összebarátkozik Kodával, az eltévedt mackókölyökkel, és ki kell térnie másik bátyja, Denahi, tévedésen alapuló bosszúvágya elől.:)
2013. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vmi olyan volt am, h talán be akarta bízonyítani Kenai, hogy ő már férfi, megkeresett egy medvét, a medve féltette a kicsinyét (aki amúgy asszem később kiderül, hogy Koda), aztán a medve véletlenül asszem kicsinálta Kenai tesóját, és akkor Kenai tényleg kicsinálta a medvét, aztán közben meg bűntudata is lett, hogy kicsinálta az anyamedvét, és így a kismackó egyedül maradt, és akkor Kenai tesói meg mikor már Kenai medvévé vált, akkor ki akarták csinálni Kenai-t, mert azt hitték, hogy ő volt az a medve, aki kicsinálta a tesójukat, közben pedig a medve Kenai volt. Hát aztán asszem Kenai tesói elől menekülnek v vmi más vadászok elől, és akkor eljutnak Kodával egy ilyen medvehelyre............. stb:)
2013. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,enyém nemtom mennyire volt közepes, bocsi:S
2013. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első, köszi, de elolvastam a wikit, de tényleg az én hibám volt, hogy nem írtam oda, úgyhogy azt hiszem zöldet adtam.


Második, köszönöm, így értettem. A Kenai-s szálra voltam igazán kíváncsi, mert most fogom megnézni a második részét, és az elsőt nem akartam újra előkeresni és megnézni, mert már nem emlékeztem nagyon rá. Tökéletesen leírtad, ment az zöldkéz.

2013. aug. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!