Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy kb.80-as évekbeli...

Keresek egy kb.80-as évekbeli szörnyes filmet, amit még a 90-es évek elején-közepén láttam a Filmneten! Valaki?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem belőle, hogy 4-5 ember át tudott változni szörnyé, de ami a lényeg: ha egyszer átváltozott, már nem tudott többé visszaváltozni! hogy emberek voltak-e akik tudományos kísérletben vettek részt, vagy ufók, arra biztosan nem emlékszem, de szerintem előbbi. volt egy ilyen triceratopszos fejú szörny is, nagyobbat tudtak talán ugrani, amikor már átváltoztak, vmi fiola is volt benne amit megittak átváltozás előtt? nem tudom, de gyerekként nagyon tetszett és meg akarom nézni felnött fejjel is, valaki tudja? mondja már!

#film #szörny #filmnet
2013. aug. 30. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz szét itt hátha megtalálod http://www.youtube.com/user/KENYtheONE/featured
2013. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!