Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne megvalósítható a Fűrészben látott csapdák, gyilkosságok?

Figyelt kérdés
Lehet annak a filmnek valóság alapja,hogy valaki hasonló őrült,de amúgy teljesen jó,bevált kicsit pszichopata gyilkosságokat hajtson végre egyedül vagy akár egymaga mint John Kramer,Amanda Young és Hoffmann nyomozó?
2013. aug. 28. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ember eléggé kreatív, ha ölésről és kínzásokról van szó. És azt is el tudom képzelni, hogy van, akinek ez a film (vagy akár a többi) ötletet ad. Olyan is volt már a valóságban, hogy valaki egy gyilkolászós könyv alapján csinálta meg ugyanazt a valóságban.


Szerintem meg lehetne csinálni, ha valaki nagyon akarná.. Sajnos..


Például az Investigation Discovery-n is néha olyan sorozatgyilkosokról beszéltek, akik elég kegyetlen és undorító módon öltek..

2013. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Simán.az más kérdés,hogy a film egy fos.
2013. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért tartod fosnak?
2013. aug. 29. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézz "horror" filmet!

Ez klisékkel tűzdelt szar!

Egyedül a csapdák tették különlegessé,de a rendezők azt is elrontották.A végén már a csapdák is ismétlődenek.Bah.Szánalmas.Meg kb. zéró realitás alapja az egésznek.Úgy ahogy van egy fos.Csak a sok elmebetegnek jó az ilyen igénytelenség is.Igazából nem tudnék mondani olyan filmet,aminek nincs hibája.

2013. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindegyik részben van egy nagyon jó csavar a végén. Azért mert te 'f0snak' tartod, mert nem fogtad fel a filmek mondanivalóját az a te IQ-hiányodat igazolja.
2013. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,akkor fejtsd ki légy oly kedves!Mert szerintem zéró.
2013. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd ha láttál horrort,szólj!
2013. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!