Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lost című sorozatnak az...

A Lost című sorozatnak az összes részét leszinkronizálták?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a fel pontozás!
2013. aug. 26. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem hogy vannak ilyen különkiadás-epizódok a DVDken, ezeket szerintem nem szinkronizálták (pl. New Man in Charge), de felirat biztos van hozzá.
2013. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Méghogy leszinkronizálták, de hogy!

Miután TV-ben megnéztem, utána DVD-n is a részeket.

És a 3. évad 8. részében (Flashes before your eyes), ami ugye Desmond-ról szól, mikor Elois Hawking-gal találkozik, nos vagy ezt a részt, vagy az egész 3. évadot újraszinkronizálták, persze ugyan azokkal a hangokkal. Én abban a jelenetben vettem észre ezt, mikor Penny-nek akar gyűrűt venni és Elois eltántorítja őt az üzletben. Kicsit más a hanglejtése a nőnek és a szöveg is 1-2 szóban különbözik. De miért kellett más (új) szinkron a DVD-re???

2013. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!