Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Halálos iramban Han hogy...

Halálos iramban Han hogy kerül Dom csapatába, ők honnan ismerik egymást? Mert ez számomra nem derült ki, vagy ezt a rendezők is tervezték?

Figyelt kérdés

Mert az összes többi szereplőről tudjuk, hogy került a csapatba. Viszont a 6. rész elején lévő összevágásban Hanról mutatnak egy részletet, amit én nem láttam egyik részében sem. 0:52 másodpercnél van.

http://www.youtube.com/watch?v=rv8C1wjbsKw

Köszönöm a válaszokat :)



2013. aug. 26. 19:26
 1/4 anonim válasza:
46%
Valóban nem látni ezt a részt a filmben (én sem láttam) Amúgy Han a Tokiói hajsza legvégén ismerkedik meg Donnal.. Az utolsó 20 percet nézd újra és akkor már minden érteni fogsz. :)
2013. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem én vagyok vele egyedül, hogy nem láttam :)

Köszönöm a választ, megnéztem az utolsó húsz percet, megint, ugyanúgy nem értem (bár lehet lány létemre csak nekem nem tűnt fel ^^"). Meg nem is igazán értem, hogy Han hogyan ismerkedhet meg Dommal, ha akkor már halott, és a Tokioi hajsza tulajdonképpen a 6. rész után játszódik. :)

2013. aug. 26. 20:10
 3/4 anonim válasza:
az a rész amit nem láttatok egy kb 20 perces rövidfilmből a los bandoleros-ból van amit vin diesel rendezett az első és a negyedik rész között játszódik hogy addíg mi van Dommal és a 4- rész elején már Hannal együtt nyomulnak.
2013. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. aug. 27. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!