Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Egyszer volt, hol nem volt...

Az Egyszer volt, hol nem volt sorozatban kicsoda pontosan Henry?

Figyelt kérdés

Az addig rendben van, hogy Emma fia, vagyis Hófehérke unokája. De hogyan és mikor került Storybrookba, Reginához (Királynő)?


Ha ő nem mesehős, akkor ugye nem fog rajta az Átok, tehát amíg az idő állt a városban, addig Henry nőtt folyamatosan, mialatt senki más nem öregedett?


(Az 1. évadot láttam, abból nekem nem derült ki, de lehet, hogy csak nem figyeltem eléggé)



2013. aug. 26. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Emma örökbe adta babakorában, Reginához került Storybrookba.


Szerintem ő öregedett, más nem, de mivel ez egy varázsvilág, előfordulhat, hogy tévedek.

2013. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Azért elég rossz lehet neki, hogy a nevelőanyja egyben a nagyanyja nevelőanyja is (tehát nagyjából dédanyja)


:)

2013. szept. 2. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Az átok után Reginának ugye nem nagyon volt senkije, és elhatározta, hogy örökbe fogad. Ezért szólt Goldnak, hogy intézzen neki egy babát, és ő pont úgy intézkedett, hogy Henry kerüljön a királynőhöz. Aztán mikor rájött, hogy ki a kisfiú anyukája, visszaakarta küldeni az árvaházba, de meggondolta magát. És igen, csak ő öregedett Storybrookban.
2015. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!