Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supernatural-ben (Odaát)...

Supernatural-ben (Odaát) miért nem akarják már megmenteni a megszállottakat?

Figyelt kérdés
Mióta van az a késük amivel démont lehet ölni, sosem szenvednek azzal, hogy kiűzzék a démont, hanem egyszerűen paff leszúrják és kész, régen mindig próbálták valahogy megmenteni az embert is..vagy valamiről lemaradtam?
2013. aug. 26. 12:02
 1/4 anonim válasza:
Már régen láttam azt az évadot, de nekem úgy rémlik, hogy a kést akkor használják, ha nincsenek meg a körülmények, hogy kiűzzék a démont. Pl túl sokan vannak, vagy nincs idejük rá.
2013. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ilyesmivel magyarázták,de jó sokszor használják szerintem amikor nem feltétlenül kellene..na de mindegy köszi a választ, csak kíváncsi voltam van-e rá valami magyarázat a sorozatban, ami fölött elsiklottam:) Most várom már a 9. évadot!
2013. aug. 28. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert kiűzéssel csak "elkergetik" a démont, utána még ugyan úgy meg tud szállni másokat. A késsel pedig örökre meg tudják semmisíteni.


Most tegyük fel, hogy megszáll egy embert egy démon és meg is öli. Sam és Dean kiűzi, de utána még megszáll 15 embert, szintén megöli őket. 16 ember halt meg.

Ha meg megszállt egy embert, és ők megölik a késsel így csak egy ember hal meg. Sajnos nem lehet mindig mindenkit megmenteni.

Legalább is én így gondolom.

2013. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van egyébként, csak emlékszek egy részre azt hiszem amikor Meget akarták kiűzni, hogy leküldték a pokolba a démont.Az is igaz, hogy ez is félmegoldás, meg nincs is rá idő a legtöbb helyzetben.De szeretem ezt a sorozatot:DD Remélem még nem lesz vége a következő évaddal..addig is amíg az jön, most fedeztem fel az animációs részeket:)
2013. aug. 31. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!