Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter a 7. dik részben...

Harry Potter a 7. dik részben mit tart a kezében mikor Voldemort meg öli?

Figyelt kérdés
Amikor a Harryben lévő horkruxot pusztitja el
2013. aug. 25. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Pálcát.
2013. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a feltámadás kövét
2013. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi?? Nem. A feltámadás kövét nem tarthatja, mert az eldobta az erdőben. A pálcát sem hiszem, mert minek lenne nála, ha úgysem használja? Én a cikeszre tippelnék, amiben a kő volt. Bár én nem emlékszem erre a részre, de lehet csak én nem figyeltem.
2013. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. aug. 30. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
megnéztem és a pálcáját
2013. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de akkor higy hogy túléli?
2013. szept. 15. 23:33
 7/10 anonim ***** válasza:
mert nem védekezik. meghalni ment oda, akkor minek védekezzen?
2013. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért éli túl, mert Harry mindegyik Ereklyét megszerezte (elsőnek az apjától örökölt Láthatatlanná tévő köpenyt, aztán Malfoyt lefegyverezi, így övé lesz a Bodzapálca, majd mielőtt menne meghalni, a cikeszből megkapja a Feltámadás kövét is). Így választási lehetőséget kap, hogy marad a mittoménhol, talán a mennyben vagy hol, vagy visszamegy az életbe, és él tovább. Rem. érthető :D
2014. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző nem. Mert az történt, hogy Harrybe is volt egy horcrux és attól nem halt meg ugyan úgy, mint Voldemort
2014. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a film egy eszméletlen baromság.És ahogy egyre több részt csináltak belöle,annál kakibb lett.
2014. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!