Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Game of Thrones, vagy The...

Game of Thrones, vagy The Walking Dead?

Figyelt kérdés

Melyiket kezdjem el nézni? Indoklást is kérek.


Mindkettőnek megnéztem az első részét, de nem tudok dönteni. Mindkettőt nem akarom, mert ismerve magamat elveszteném a fonalat a cselekményben, ha kettőt néznék egyszerre.


2013. aug. 24. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg előbb az egyiket aztán a másikat... Én a Game of Thronest ajánlom, egy idő alatt úgy beszippant a történet hogy csak darálod le a részeket.
2013. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a Game of T. kezdeném!
2013. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz olvasni, A Tűz és Jég dalát olvasd és ne nézd. Akkor The walkind dead.


Egyébként meg GoT.

2013. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olvasni szeretek, de szerintem akkor GoT lesz. :)

Köszönöm a válaszokat, mindenhova menta fel.

2013. aug. 24. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
trónok harcsa egyértelműen :) a walking dead egy idő után már nem unalmas lett szerintem, a trónok harca az meg izgalmas
2013. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én a Walking Dead-et eléggé bedaráltam :D Az első évad, meg a 2.-ból is az első 2-3 rész enyhén szólva fosatós, de emiatt is nézi annyira az ember. Aztán egy kicsit belassul, a 3.-ban pedig már nem csak a "zombik" lesznek az ellenségek, de nem spoilerezek. Mindenesetre a GoT-ra is azt mondják, hogy király, csak mindenki megdöglik xD
2013. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz, azóta hozzákezdtem a GoT-hoz. :)
2013. aug. 26. 20:53
 8/8 lökött lány ***** válasza:
Nincs olyan, hogy vagy/vagy, mindkettő :D
2013. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!