Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud egy jó sorozatot,...

Valaki tud egy jó sorozatot, ami nézhető minőséget képvisel?

Figyelt kérdés
Első sorban a Szulejmánhoz hasonlót keresek. Vagy valami más stílusú sorozatot is lehet ajánlani, de csak jó minőségűt, és olyat, ami semmilyen szinten nem hasonlít azokhoz a sorozatokhoz, amiket ki nem állhatok mint például pletykafészek, szex és nyú jork, meg így jártam anyátokkal féle marhaságok. Ja, és ne legyen félelmetes!
2013. aug. 24. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami közelebbit, hogy mi számít minőséginek? És mennyire ne legyen ijesztő? Mármint akkor az Odaát már nem játszik? Mert amúgy azt a sorozatot én nagyon szeretem. Meg a pretty litte liars-t is. Lányosabb, vígjátékszerűbb: Jane by design.
2013. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez annyira egyedi, hogy én max. azt tudom leírni, amiket ÉN szeretek. Hogy neked tetszik-e, azt én honnan tudjam?


Kedvenceim:

- SeaQuest

- X Akták

- Sliders

- Full house

- Szíves szállodája

- Odaát

- Star Wars (már amennyire azt "sorozatnak" lehet mondani)

- Indiana Jones (ld. előbbi megjegyzés)

- Titkok könyvtára (szintén)

2013. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Az Odaátot nem ismerem, de ha az olyasmi mint a pretty little liars, akkor nem jön be. A Jane by design-t ismerem, láttam az egész 1. évadot, az egy kedvemre való sorozat volt például! :)

Második: Köszi, mindnek utánajárok, a Star Wars amúgy nekem nem minősül sorozatnak, de ismerem, láttam minden részét, közepesen tetszett. :)

2013. aug. 24. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Twin Peaks
2013. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az odaát nem olyan mint a PLL. [link]
2013. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azta, mindent amit eddig írtatok csekkoltam, a nagy része elsőre bejön kivéve az indiana johns, a titkok könyvtára, a szívek szállodája, a pll, a full house, meg a star wars-ot már láttam. Az alapján döntöttem hogy a többi mind tetszik, hogy nagyon magas a porton a pontjuk. Felkerültek a listámra. Köszönöm mindenkinek! :)
2013. aug. 24. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Breaking Bad, The Sopranos, House M.D., és mondjuk Doctor Who.
2013. aug. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 25. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!