Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Már 1 hónapja próbálom megnézn...

Tücsök13 kérdése:

Már 1 hónapja próbálom megnézni moziban a Tűzgyűrűt, de csak nem sikerül! Ti láttátok már? Hogy tetszett? Milyen volt? És érdemes rá várni több mint egy hónapot?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 21:06
 1/5 anonim válasza:
Én is vártam már.Az előzetesek alapján nagyon drámai és durva bunyókra lehetett volna számítani de nem.Ám nekem egyáltalán nem jött be.
2013. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szinte lehetetlen előre megmondani, hogy valakinek tetszeni fog-e vagy sem.


Vannak, akik szerint a film maga az emberiség teljesítményeinek csúcsa, a szörnyes és robotos alkotások legfaszábbika. Vannak, akik szerint az akció-látványfilmek kategóriájában a legjobbak és legigényesebbek közé való. Vannak, akik szerint középszerű és túlértékelt. És vannak, akik szerint csak idiótáknak tetszhet.


Én sem láttam, mert ugyanúgy voltam vele, mint te. Végül is úgy döntöttem, nem nézem meg, mert igazából annyira mégsem érdekelt.

2013. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett!!:-D D
2013. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 barátom látta... 7-nek a kedvence lett! Már kapható a boltokban, szerintem jó. Látványos, és a zenéje a legjobb! Különben ízlés kérdése.
2014. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a második válaszoló vagyok, és frissítenem kell a véleményem, mert azóta már láttam.


Nem nagyon tetszett. Látvány meg akció tekintetében elmegy, amúgy nem volt nagy szám. Gyakorlatilag egy 60-as, 70-es, 80-as évekbeli szörnyfilm és egy gyengécskébb robotos anime keveréke. Értem, hogy a rendező imádta az ilyeneket és gyermekkora óta egy ilyen filmre vágyott, de én úgy éreztem, nem volt benne semmi extra.


Viszont a legtöbb kritikusnak tetszett és rengeteg komoly kaiju/mecha fan imádta, szóval talán csak énnekem nem "jött át".

2014. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!