Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Almighty Johnsons felirattal?

The Almighty Johnsons felirattal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tud valaki egy oldalt ahol fent van a The Almighty Johnsons című sorozat feliratosan? Tudok angolul, de ez érthetetlen... A 6. részig már megnéztem (1. évad) de sehogy sem találtam a többit.

Nem tudom hogy kell letölteni és rárakni a feliratot, úgyhogy ha valaki ezt javasolja, kérem hogy azzal a lendülettel magyarázza is el hogyan kell. Nagyon nem értek hozzá, szóval a lehető legegyszerűbben...

A válaszokat előre is köszönöm!



#sorozat #online #felirat #The Almighty Johnsons
2013. aug. 21. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Azért csak a 6.-ig találtad meg feliratosan, mert a többi részhez még nem készült felirat. Ha érdekel privátban küldhetek olyan sorozatos oldalt, ahol mindig fent van az aktuális rész, de ők is csak akkor teszik fel ha már van elérhető felirat.
2013. aug. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello.1#-es szerintem ki írhatsz olyant pl :tv store,n-core

egyébként 3/7-ig fent van n-core-on.Azt kéne tudni ki fordítja.

2013. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Letöltöd a részt avi-ban

mellé a feliratot .srt

ugyanaz legyen mind a kettő fájl neve

pl:The Almighty Johnsons.avi,The Almighty Johnsons.srt

mindkettőt tedd bele pl.: gom player-be.

jobb egér gomb subtitle:show

2013. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!