Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Terve van, hogy készítek majd...

Terve van, hogy készítek majd egy Jack Sparrow jelmezt. Ha ezt nyilvánosan felveszem, és mondjuk végigsétálok benne az utcán, akkor megbüntethetnek? Jogdíj meg ilyesmi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 00:32
 1/7 anonim válasza:
70%

Természetesen! Ez nyilvánvaló, hiszen a kalózmásolatok készítését a törvény bünteti!


Viccet félretéve, szerintem nincs miért aggódnod, hacsak nem azért, hogy lépten-nyomon fényképet akarnak majd veled. :)

2013. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egek, dehogy xD
2013. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megbüntetni nem fognak, ellenben két táborra fognak oszlani az emberek. Lesz aki pont leszarja hogy Sparrow jelmezben vagy, és lesz aki röhögni fog a feltűnési viszketegségeden, és képeket fog csinálni hogy megmutathassa az ismerőseinek hogy milyen fura figurát látott.
2013. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Nem random eseményre gondoltam. Mozi világnapja, 5. rész premier vetítés, stb. :)

Vagy farsangi buliba elmenni így :)

2013. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kis tücsök, most lebuktál, hogy két accod van xD
2013. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Omg... haver gépén bejelentkezve maradt gyakori. Mind1, majd kap egy pozitívat tőlem... :D


Szóval mozi világnapja, premier vetítés, farsang stb. Ilyenekre gondoltam. Nem csak úgy ni beöltözni. Az tényleg feltűnési viszketegség lenne, de egyben jó poén is.

2013. aug. 27. 23:33
 7/7 Susie J. ***** válasza:
Szólj, ha kész vagy vele, megnéznélek Jack-esen ;) jah, és nem büntetnek meg :)
2014. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!