Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hányadik résznél tartok...

Hányadik résznél tartok Narutoban? Lent.

Figyelt kérdés
Na szóval, még 2-3 évvel ezelőtt néztem Animax-on, de abbahagytam és most nem tudom hol tartok... Nagyon szeretném onnan folytatni, ahol abbagytam. Valamilyen erdőben voltak kiképzésen, azthiszem ott ismerték mef Garat, ez az erdős rész rengeteg részt magába foglalt (kb. 1évadot). Meg Sashuke (most fogalmam sincs hogyan kell írni a nevét, itt telefonon meg nincs kedvem megnézni gugliba) harcol Narutoval két hatalmas ember alakú szobron, mert vissza akar menni. Orochimaruhoz (eztsetudom leírni) oszt' nar. átváltozik rókává meg swag meg yolo meg minden... Ennyi rémlik, remélem tustok segíteni és azt is, hogy érthetően fogalmaztam... Bandi voltam písz

2013. aug. 17. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
130
2013. aug. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha Naruto és Sasuke harcára gondoltál akkor az a 128-134 tart de ez az egész cselekmény a 107 résznél kezdődik.
2013. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta megnéztem nagyjából a 6 évadot és rájöttem, hogy az összes részt láttam még animax-on... Shippundent elkezdeném, de sajnos nincs magyar nyelven, csak feliratosba, olvasni meg nincs kedvem... kár
2013. aug. 23. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
pedig hidd el feliratosban is nagyon jó:) először n sem akartam úgy nézni de talán így még jobb is
2013. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!