Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gas Monkey pólót honnan tudok...

Gas Monkey pólót honnan tudok szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Gay Monkey pólót szeretnék venni.Lehet-e egyáltalán?És ha igen akkor hol?

2013. aug. 16. 21:37
 1/9 A kérdező kommentje:
*Gas Monkey* :D
2013. aug. 16. 21:40
 2/9 anonim válasza:
2013. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De Magyarországról.
2013. aug. 18. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
2-sel értek egyet, végignéztem az összes nagyobb magyar aukciós oldalt (vatera, apród, teszvesz stb...) sőt még Ebay-en, Etsy-n, Amazon-on is néztem és semmi. Ha Magyarországon akarsz venni, akkor a legegyszerűbb ha bemész egy boltba, veszel egy sima, egyszínű felsőt és egy ilyen fényképnyomtatós boltban tetetsz rá egy általad kiválasztott Gas Monkey-s képet.
2013. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,de ilyenkor nincs olyan hogy megsértem a jogaikat a Gas Monkey-nek?Vagy ilyesmi.
2013. aug. 20. 10:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis :D Meg szerintem jobb dolguk is van, mint azt nézni , hogy egy magyar milyen pólót csináltat magának. Az lenne törvénybe ütköző ha mondjuk D&G pólókat nyomtatnál és megpróbálnád eladni feketében. Te messze nem ezt tervezed, szóval nyugi és sok sikert!
2013. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De netről szedjek le képet és azt mire rakjam rá?a telefonomra vagy mit kell mutatnom annak aki csinálja a polót?
2013. aug. 21. 09:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Gay monkey xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kis homi xD Meg ne sértődj, amugy nem tudom de ez kiszurta a szemem :D
2016. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nagy Béla64 válasza:
Usapólónál nemrég megjelenek A Gas Monkey cuccok. Nem olcsó, de eredeti. Vettem pár pólót, minőségi eredeti mind.
2017. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!