Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó kdrámát/dorámát...

Valami jó kdrámát/dorámát szeretnék nézni! Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
csak szeretnék valami jó sorozatot nézni :3
2013. aug. 10. 11:02
 1/5 anonim válasza:

Én ezeket láttam:

- ezek egy történetről szólnak: Playful Kiss/ It started with a kiss és folytatása They kiss again / Itazura na kiss love in Tokyo (egy nagyon buta csaj szerelmes lett az iskola okosába)

-Personal taste ( Lee min ho főszerepben, nagyon vicces és néha van romantika)

- Boys over flowers ( Lee min ho, Kim Hyun Joong, Kim Beum, Kim Hyung Joon, nagyon nagyon jóóóóóóóóóóóó :D:D )

- Goong vagy más néven Palota/ Princess Hours (herceg elvesz egy közrendű csajt)

- You're beautiful ( Park Shin Hye főszerepben.. egy bandába kerül a csaj..)

- You've Fallen for me ( zenés, fősulin megismerkedik egy lány és egy fiú, kicsit furcsa módon, )

- Coffee Prince ( nagyon vicces)

ha bármelyikhez kell link írj üzit, meg van olyan is ami fent lesz egy bizonyos részig utána meg kb 5 részt le kell tölteni, de felirat mindhez van!!

:)

ja am nekem a You've fallen for me és a boys over flowersés a goong tetszett a legjobban :)

2013. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) a You're beautiflt láttam és nagyon szeretem :33 Lee Hongki olyan kis tompa ^.^ <33 a Coffee Pince-nek kellene a linkje :D
2013. aug. 12. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Én megpróbálok nagyon újakat ajánlani:)

I Hear Your Voice -ez egy nagyon jó történet, vicces, izgalmas, romantikus, és nagyon nagy sikert aratott Koreában. A főszereplő pasi szokás szerint egy félisten:D Vannak benne megható percek, elgondolkodtató mondatok, a sztorit pedig csak dicsérni lehet:)

Good Doctor -ez kissé komolyabb, akkor ajánlom, ha fogékonyabb vagy komolyabb dolgokra, elgondolkodtató és nagyon érdekes dráma:)

Two Weeks -Akció, de nálam most ez viszi a pálmát:D Humor nem igazán van, idáig még (7. résznél tartok) romantika sem volt, de nagyon izgalmas és megható sorozat.

Megemlítek pár régebbit, amiket NAGYON szeretek: Gu Family Book, Gaksital, Nice Guy, SungKyunK -számomra eze

2013. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kben volt valami, ami nagyon megfogott.
2013. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kim Hyun Joong válasza:

Boys over flowers

I hear your voice

You are fallen for me

City Hunter

Personal Taste

Faith

The Heirs

2014. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!