Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki arra az...

Emlékszik valaki arra az ausztrál (? ) tv-sorozatra, amit nálunk a 90-es évek első felében vetítettek, és egy Kelly nevű rendőrkutya (német juhász) volt a főhőse?

Figyelt kérdés
Sehogyan sem bírom megtalálni, mert ha beírom a keresőbe, hogy Kelly, akkor ugye végtelen+ számú találatot ad, és ugyan próbálkoztam hozzátenni, hogy "german shepherd" meg "police dog", de mindössze az évszámot bírtam megtalálni, az meg önmagában még mindig kevés.
2013. aug. 8. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miről szólt a sorozat? Arra emlékszel? Nagy vonalakban írd le, az sokat segít, aztán megpróbálom megkeresni neked.
2013. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel akkor még kicsi voltam, csak néhány cselekménymozzanatra emlékszem: pl. hogy egyszer munka közben beszakadnak a deszkák Kelly alatt, és bár sérülésekkel túléli az esést, utána sokáig nem mer a kiképzőpályán átmenni a pallón, mert mindig ez eszébe jut. Aztán amikor egyszer félelmét legyőzve mégis sikerül neki, mehet (vissza?) rendőri szolgálatra, és így a történetben szereplő kislánynak és kisfiúnak, akik nagyon szerették (de főleg az előbbi), nagyon hiányzik. Mutatják is, amikor viszik el, a távolodó autóból az utána síró lányt. De később persze újra találkoznak. Van olyan is, amikor egy mérges kígyótól menti meg a gyerekeket. Érdekes, hogy bár ez is németjuhász-rendőrkutyás sorozat volt, nem nagyon volt benne élesben ember elleni harc, fegyveres bűnöző látványos elkapása stb., mint a Rex felügyelőben vagy a Katts és kutyájában; hanem Kelly inkább úgy mentette meg az embereket, főleg gyerekeket, mint Lassie, hogy ugatással felhíva a figyelmüket a veszélyre, elrántotta őket a rájuk zuhanni készülő tárgy elől stb.


1991-92-ben forgatták, nálunk talán -- ha jól emlékszem -- 1993-ban vagy 1994-ben ment a tv-ben. Az alapadatokat megtaláltam róla, de videókat nem.:-((

2013. aug. 8. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez az!!

Nagyon köszönöm!


Kár, hogy epizódok nincsenek fent. De erre gondoltam. Köszönöm szépen!

2013. aug. 8. 23:01
 5/5 anonim válasza:
2023. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!