Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben (horror vagy...

Melyik filmben (horror vagy inkább thriller lehet) pattog le egy kis piros labda az emeletről egy régi házban?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy egy pasas beköltözik egy régi házba, ahol évekig nem lakott senki. Este döngetést és vízcsorgást hall az emeletről, s mikor a lépcsőhöz megy, lepattog rajta egy kis piros labda. Elmegy járni egyet, a labdát elviszi, bedobja a folyóba, majd mikor hazamegy, a labda újra lepattog a lépcsőn. Talán egy gyereket fojtottak a vízbe ott valamikor régen, azért hallja a dörömbölést, vízcsorgást és azért jön vissza a labda. Mi a címe a filmnek?

2013. aug. 5. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok ilyen film van...

Az egyik a Rém rom című animációs mese, ott egy kosárlabda pattog az ajtóban.

A Bohóc a pokolból című filmben a bohóc orra, vagyis a piros kislabda gurul le a lépcsőn.

Sőt! Még az egyik Mesék a kriptából részben is van egy ilyen jelenet a Testre szabott büntetés című epizódban!

2013. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joe Makepeace ***** válasza:

Van szintén ahol egy kicsi piros labda gurul (a folyosón) egy japán horrorban (a lentebb leírtak alapján viszont ez nem az) ami nagyon-nagyon jó, azt ajánlani tudom csak minden horror rajongónak, mert nekem nagyon bejött, mégpedig a Reinkarnáció című film!


Sajnos a többi dolog alapján amit írtál, a keresett filmre nem tudok következtetni...

2013. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de egyik film sem az. Amúgy egyáltalán nem vagyok horror-rajongó, sőt, erre viszont kíváncsi vagyok. Tizen-egynéhány éves voltam, mikor láttam az elejéből pár percet, tudom, hogy nagyon megijedtem, de a fílingje inkább bűnügyi-nyomozós-thrilleresre emlékeztet... A pasas annak ellenére költözik be a házba, hogy mindenki azt tanácsolja, ne tegye, mert a házon átok ül, vagy mi. Ezért nem lakott benne évekig-évtizedekig senki. S a labdás eset után, azt hiszem, nyomozni kezd, hogy megtudja, mi is történt ott valójában.
2013. aug. 6. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?

[link]


Nem láttam a filmet, de mintha a bemutatóját láttam volna. És a 2. képen ott egy labda a lépcső alatt.

2013. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm... megnéztem a képeket és a trailert itt: [link] - meglehet, hogy ez az. Bár valami más házra emlékeztem, de a labda, a lépcső és a hangok stimmelnek. Köszi!
2013. aug. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!