Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Lada 2107 kérdése:

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
Kb 10-11 éve egy este elaludtam a tv előtt. Egy-másfél órával később keltem fel,és az RTL-en ment egy film,valószínűleg horror.Arra az egy jelenetre emlékszem,hogy volt egy kövér faszi aki talán biztonsági őr volt,és melegített valamit a mikróban,miközben ő egy másik szobában volt.Közben mutatják a mikrót,hogy szikrázik.Pár pillanattal később a fickó bemegy a szobába megnézni mi van,de hirtelen hólyagok keletkeznek az arcán,és összeesik. Utána volt egy másik jelenet,nem biztos összefügg ezzel. A fickó temetése volt,ahol betették a koporsót a krematóriumba. Kicsit volt csak bent,utána kijött,és hirtelen felnyílt,és a szénné égett hulla felpattant belőle mindenki szeme láttára. Ennyire emlékszem,nagyon belevésődött az emlékezetembe,mert én hülye 6 éves álmos fejjel nekiálltam nézni.... :D nem hiszem,hogy újból akarnám látni,csak a film címe érdekelne.
2013. aug. 1. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!