Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért Darth Vader a legtöbb...

Miért Darth Vader a legtöbb Star Wars rajongó kedvenc karaktere? Hiszen ő csak egy rabszolga. Gyenge és gyáva.

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 14:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem Assaj Ventress is király
2013. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Azt elírtam, 900-at akartam írni. Érdekes lenne SW fan létemre nem így elkúrni a korát...

Na jó, igen, talán Sidious erősebb, de amikor Yoda fénykora volt (jó régen lehetett), akkor Ő volt a legjobb.

2013. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
10%

Én kedvencem Dooku gróf, Grievous, Starkiller.

Én személy szerint csak a kosztüme miatt bírom Vadert de nem a kedvencem és egy elk|_|*t karakter.

miért?


állítólag ő a nagy kiválasztott mikor megmérték a midiklorián szintét nagyobb volt mint Yodáé. És erre mi?

Dooku gróf levágja a kezét, szinte csak 1x győz valaki felett és az ismét Dooku gróf hogy lefejezi.


De nézzük Darth Vaderes "fénykorát":

Semmi ölés, csak a saját emberei,

Kardozási szintje mint a 2évesé ( lásd Obi-wan ellen a 4.részben)


5.Rész szintén semmi levágja Luke kezét.

6.Részben egy kettő elbánnak vele..


Nem azért de én nagy durranást vártom hogy mivel ő a kiválasztott és még sith is lesz ahol tudjuk milyen erő van... Legalább egy "kis" Galen Marek os erőhasználat vagy fénykardhasználatot elvártam tőle.


De igaz amit írsz ő csak egy gyenge gyáva rabszolga.

2013. aug. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Előző hsz-elő vagyok, hozzá tenném hogy mivel oké ez még a régi film, nem csodálkozok hogy kellet A klónok háborúja sorozat, hogy azért lássunk már Anakintól egy kis akciót. Ott már lehetne azért sorolni a nagy dolgokat.
2013. aug. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Mellesleg bárki is mondja, Yoda a legerősebb.

Hülyeség , egy Darth Bane szanaszét verné Palpatinnal együtt.

2013. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#15

Ez hogy értetted?

Hogy Darth Bane erősebb mint Palpatine és Yoda együtt?

2013. aug. 7. 17:31
 17/29 anonim ***** válasza:

Külön külön egészen biztos, de megkockáztatom, hogy ha a bane trilógia 2.részében szereplő Orbalisk páncélos korszakában ha 2en neki támadtak volna legyőzte volna őket szemtől szemben.

Egyébként ha olvasnál még star warsrol magyarul,írj egy pü-t és linkelek egy oldal neked.(azért nem teszem ki ide mert kitiltanának reklámozás miatt)

2013. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
oldalt*
2013. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy Palpatinet letudta volna győzni Bane.Sőt biztos vagyok benne hogy nem tudta volna legyőzni.Hiszen Bane Kettő Szabálya hogy a tanítványnak le kell győznie a mesterét és így bizonyítania azt hogy méltó a mester címre.

Márpedig Bane és Palpatine között sok mester.

2013. aug. 7. 19:29
 20/29 anonim ***** válasza:

És tudod, hogy például ,hogy győzte le palpatin mestere a "bölcs" plagueis a mesterét? és palpatin plagueist?

SPOILER

Plagueis mesterére ráesett egy szikla, és rásegített vagy valami hasonló nem emlékszem már,hogy volt pontosan a könyvbe az a lényeg,nem szemtől szembe.

Palpatine meg detto, a mestere berugott lankadt a figyelme,elaludt és agyonrázta árammal.

SPOILER


Tehát Bane szemtől szembe Palpatinet reggelire megenné.

2013. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!